שאלות ותשובות מיטת שיזוף

מיטות שיזוף נותנות למטופלים הזדמנות להשתזף בכל עונות השנה בלי להתחשב במזג האוויר או בנוכחות של שמש. באמצעות מספר טיפולים ניתן להגיע לדרגת השיזוף הרצויה ללא אדמומיות וחוסר אסטתיות בצורת כתמים או פיגמנצטיה.

כמו כן תוכלו למצוא בעמוד שלנו כתבות שונות, טיפים חשובים ומוצרי שיזוף משלימים אשר יבטיחו לכם תוצאות מושלמות של שיזוף אחיד ועמוק המותאם אליכם, כפי שתמיד חלמתם! אתם יותר ממוזמנים לעיין באתר שלנו וליצור איתנו קשר באחת מדרכי ההתקשרות המפורטות באתר.
 
מומלץ להימנע משיזוף מקביל בים ובמיטת השיזוף בכדי למנוע שיזוף יתר ואדמומיות על פני העור.

 
כולנו זקוקים לאור השמש כדי לייצר ויטמין D3 החשוב לחיזוק העצמות. אי לכך לשיזוף יש השפעה יעליה בטיפול בבריחת סידן.רבים יחושו הקלה בכאבי שרירים לאחר מספר טיפולים במיטת שיזוף. ישנם גם סימנים שלשיזוף השפעות יעילות על חילוף חומרים, לחץ דם ורמת כולסטרול. אבל נראה כי ההשפעה הרבה ביותר של השיזוף היא על מצב הרוח שלנו: הוא גורם לנו להיות שמחים יותר, מלאי מרץ ומשמש כמרפא מצוין להפגת מתח ועייפות.
במהלך הריון נשים מייצרות הורמון עם השפעה ליצירת פיגמנטציה בעור. לכן חלק מהנשים ההרות יגיבו באופן שונה לקרינה סולרית. שימי לב לעורך והימנעי מקרינה אולטרא סגולית במקרה של רגישות יתר, מומלץ להתייעץ ברופא לפני השיזוף.
אתה יכול להשפיע על צבע העור שלך באמצעות השיזוף. השפעה זו אנו מכנים השיזוף המקסימלי שתלוי כמובן בצבע העור איתו נולדת.

להגיע לשיזוף מקסימלי תלוי כמובן בסוג העור שלך, וניתן לאבחון בהתבסס על השאלה: " מה קורה לך כאשר אתה יוצא בפעם הראשונה לאחר החורף למשך שעה אחת לשמש"?.
לפיכך נעשתה החלוקה הבאה:

TYPE 1 – נכווה תמיד – לעולם לא משתזף.

TYPE 2 – נכווה תמיד – משתזף מעט.

TYPE 3 – נכווה לעיתים נדירות – משתזף היטב.

TYPE 4- לעולם לא נכווה – משתזף בקלות רבה.

 

כדי לתכנן תוכנית שיזוף נבונה, חשוב תחילה להעריך את סוג העור ולהתאימו למיטת השיזוף ולתוכנית השיזוף בזמנים המתאימים עפ"י סוג העור שלך.
מכיוון שסבון משפיע על השמנים הטבעיים של העור, אנו ממליצים כנגד מקלחת או אמבטיה עם סבון ממש לפני השיזוף. כמו כן, ייבש את עצמך היטב לפני שאתה נשכב במיטת השיזוף.
אין שום בעיה להתקלח לאחר השיזוף. אנו יכולים להרגיע אנשים שמאמינים שהשיזוף שלהם לא ירד במקלחת, הוא יישאר בדיוק במקומו ויופיע במלוא עוצמתו מספר שעות לאחר השיזוף.
תהליך השרת תאים מתים מעל פני העור והיווצרות תאים חדשים אורך כ- 28 יום, לכן גוון השיזוף יכול להחזיק עד כ - 28 יום, בכדי לשמור על גוון כהה לאורך זמן יש להגיע למיטת השיזוף אחת לשבוע עד 10 ימים. לשימוש יומיומי מומלץ להשתמש במוצרים בתחליבי לחות הנמכרים במכון זהו תהליך השומר ומרענן את העור ומאריך את חיי גוון השיזוף על פני העור.
- סוכרת לא מאוזנת
- במהלך הריון ו-3 חודשים לאחריו, נשים מניקות
- שימוש בראוקוטן – רק לאחר חצי שנה לאחר סיום נטילת הכדורים
- סרטן מכל סוג – בייחוד סרטן העור
- אפילפסיה
- מחלות או שימוש בתרופות או צמחי מרפא בהם הרגישות לאור גוברת

- אינפקציה פעילה של הרפס סימפלקס באזור הטיפול
- היסטוריה של עור מצולק – קלואידים
- בעיות הורמונאליות – בעיות פוריות, מחזור לא סדיר (מעל גיל ההתבגרות) וכדומה
- בעיות קרישת דם ומטופלים במדללי דם (כגון – אספירין)
- מחלות עור אקטיביות באזור הטיפול המיועד (פסוריאזיס, ויטילגו, לופוס)
- שימוש בסטרואידים וקורטיזונים
- פלטינות מתכת באזור הטיפול
- אנטיביוטיקה – רק שבועיים לאחר סיום נטילת הכדורים
אין צורך למרוח קרם הגנה על העור למעט אותם אזורים שלא היית רוצה להשתזף בהם בכלל לדוגמא, פנים.רצוי מאוד למרוח על הגוף קרם שיזוף הנועד אך ורק למיטת שיזוף כדוגמת הקרמים הנמכרים במכון ,מטרת הקרם היא להגן ולשמור על העור מפני יובש, הזדקנות והתקמטות העור שיכולים לקרות כתוצאה משיזוף, כל הקרמים מחזירים לעור לחות, ויטמינים ומינרלים החיוניים מאוד לעור ומקנים מראה זוהר ויפה. כל הקרמים מגבירים באופן משמעותי את גוון השיזוף המתפתח על פני העור.

the best tanning bed in the world!
x

#{title}

#{text}

#{price}