פיגמנטציה

תכשירים להבהרה
מידע קליני מורחב בנושא טיפול בפיגמנטציה ובכתמי עור
תכשירי סדרת אופטי טון האקסקלוסיבית מבית חוה זינגבוים מטפלים בכתמי פיגמנטציה על פני העור ומונעים הופעת פיגמנטציה עתידית.

סדרה זו מציעה מוצרים לטיפול בבית המועצמים על ידי פרוטוקולי טיפול מקצועיים ואינטנסיביים, המתבצעים על ידי קוסמטיקאית המתקדמת P.M.E מוסמכת מטעם חוה זינגבום TM (P.M.E) .

מוצרי סדרת אופטי טון מתמקדים בהבהרת מרקם העור באופן כללי ולא רק בכתמי פיגמנטציה, עור יבש, חסר ברק ובעל מרקם בלתי אחיד הזקוק להבהרה ולחידוש מידיים יוכל ליהנות ממגוון הטיפולים המקצועיים המוצעים. עם זאת, מטרתנו העיקרית היא הפחתה יעילה של סימני פיגמנטציה מסוגים שונים המופיעים על פני העור.

כתמי גיל (הזדקנות עור גנטית).
כתמי שמש (חשיפה לנזקים סביבתיים – קרינת UV).
מלזמה (שינויים הורמונאליים, טיפולי פוריות, היריון ושימוש בגלולות מסוימות למניעת היריון).
כתמים שנגרמים מטראומה בעור (כוויות, פצעי אקנה, תגובות דלקתיות וטיפולי אקספוליאציה אגרסיביים הכוללים מכשירים מסוגים שונים לטיפול בעור).
הפרוטוקולים הטיפוליים המקצועיים:

כוללים פרוטוקולים לטיפול בפיגמנטציה ופרוטוקולים לטיפול במלזמה – לבעלי עור בהיר וכהה.
מציעים תמציות בהברה ידידותיות לעור לשימוש לטווח קצר ולטווח ארוך, על מנת למנוע גירויים בעור או תגובות דלקתיות מוגברות (במיוחד בגוון עור כהה), וכמו כן להבטיח תגובות אימונולוגיות אופטימליות )ללא רטין A וללא הידרוקינון).
מציעים יתרונות אנטי אייג'ינג, מלחחים, מחדשים את העור ומחזקים את סיבי התשתית הדרמלית על ידי עידוד הפרשת מרכיבי המטריקס החוץ תאי EXTRA CELLULAR MATRIX – ECM למראה עור בריא ומלא חיים.
מגנים על העור מפני השפעתם המזיקה של רדיקלים חופשיים וקרינת השמש, הגורמים להיווצרות כתמי פיגמנטציה נוספים ולשבירת סיבי המטריקס החוץ-תאי. ספקטרום רחב ועשיר במיוחד של רכיבים אנטיאוקסידנטיים יציבים ועוצמתיים ורכיבים המגנים מפני קרינת השמש ומשפרים מראה עור בעל כתמי פיגמנטציה מרובים באופן דרמטי.
האסטרטגיה הטיפולית הייחודית מבית חוה זינגבוים מציעה גישה שונה בכל הנוגע לטיפול בכתמי פיגמנטציה על עור ככה או על עור בהיר כמצוין ב"סולם פיצפטריק", על מנת להבטיח תוצאות אופטימליות ולשמור על היכולות ההגנתיות של העור. אלפי המטופלים המרוצים של חוה זינגבוים מעידים על שיפור דרמטי ברמת בהירות העור, במצב בריאותו וביכולותיו התפקודיות.

בין אם מטרתנו היא הפחתת הופעת כתמי פיגמנטציה בלבד או הבהרת כל אזור העור המטופל, הנוסחאות הייחודיות שלנו מסייעות בהחלמת העור, מבהירות, מלחחות, מסירות תאים מתים, מחדשות ומגנות על העור להשגת אפקט אנטי-אייג'ינג אופטימלי. התוצאה: העור נראה בהיר, קורן, חיוני ובריא.

תוצאות אלו מושגות בלי לפגוע בשכבת ההגנה של העור וביכולותיו ההגנתיות, ותוך הבטחת תוצאות מהירות לטווח ארוך. כל זאת הודות לפתרונות הייחודים והחדשניים מבית חוה זינגבוים.

המטפלים לא רק בסימפטומים הנראים לעין של כתמי פיגמנטציה אלא גם בגורמים המעורבים בהיווצרות מלנין בעור, תוך טיפול הן בשכבת הפידרמיס והן בשכבת הדרמיס באופן סימולטני (Vשיטה הדו0עומקית מבית חוה זינגבוים).
המקטלגים את כל התכשירים לטיפול בבית ובפרוטוקולים הטיפוליים על פי סולם פיצפטריק, על מנת להבהיר את העור באופן יעיל, תוך התמקדות בכתמי פיגמנטציה, ולשמור על שכבת ההגנה של העור תוך התחשבות ברמת רגישותו לשמש.
סינון:
  • מותג
  • מקדם הגנה
  • סוג מוצר
  • סוג טיפול
x

#{title}

#{text}

#{price}