מיטת השיזוף הטובה בעולם!

 הקיץ שוב בפתח וכבר ניתן לראות בחופים סימנים ראשונים לאותם משתזפים זריזים שרצים לתפוס קצת צבע עוד לפני שיא הקיץ. האמת היא כי מרבית הישראלים אמביוולנטיים לגבי עניין השיזוף- מצד אחד ידוע לכולם כי חשיפה בלתי מבוקרת לשמש אינה מומלצת ומן הצד השני רובינו, מה לעשות, מעדיפים מראה שזוף- זה יפה, זה סקסי וזה ישראלי יותר כמעט מכל דבר אחר,אם גם אתם רוצים להשיג שיזוף יפה ואחיד אבל חוששים מתוצאות החשיפה לשמש חשוב שתדעו שיש פיתרון- מכונים רבים ברחבי הארץ מציעים שיזוף בטוח ובריא יותר באמצעות מיטות שיזוף, ואם גם אתם חושבים על כך המאמר הזה מיועד לכם.

 

מיטות שיזוף - מדוע זה בריא יותר מחשיפה לשמש?
 
מיטות שיזוף מתבססות על חשיפה לקרינת אולטרה סגול המתבצעת בתוך מתקן סגור ודו כיווני. עוצמת הקרינה במיטות השיזוף דומה לקרינת השמש, אולם היא מזיקה פחות מאחר והיא מתבססת בעיקר על קרני UVA אשר מזיקות פחות מקרני ה-UVB

עוצמת הקרינה ומשך השהות במיטת השיזוף נקבעים בהתאם לסוג העור של המטופל כך שלא יגרמו נזקים, כוויות, כתמים ופגיעות נוספות בעור השכיחות בשיזוף רגיל. גם מיטות שיזוף דורשות שימוש במסנני קרינה לצורך הפחתת הפגיעה בעור, אולם אלו שונים מהתכשירים המיועדים לחסימת קרינת השמש וניתן לרכוש אותם במכוני השיזוף.

 

מיטות שיזוף - למה לי?

ישנן סיבות רבות להעדיף מיטות שיזוף על פני שיזוף רגיל בשמש. את היתרון הבריאותי ואת נושא הבטיחות כבר מנינו, אך מעבר לכך השיזוף על מיטות שיזוף מתבצע בזמן קצר הרבה יותר, תוצאותיו מהירות יותר והשיזוף יוצא אחיד וללא כתמים. יתרון חשוב נוסף הוא האפשרות להשתזף באותן מיטות שיזוףללא בגד ים בפרטיות מלאה, ועל ידי כך להימנע מסימני השיזוף המעיקים בגב, ברגליים ובחזה. מיטות שיזוף אינן נטולות סיכונים לחלוטין אולם הן בטוחות הרבה יותר מהשיזוף בים ויכולות להשיג לכם את התוצאה המבוקשת בפחות זמן. אם גם אתם רוצים להגיע לקיץ הקרוב עם מראה עור שזוף ובריא מיטות שיזוף הן הפיתרון האולטימטיבי עבורכם.

 


לעוד קצת על מיטת שיזוף לחץ כאן
לשאלות ותשובות על מיטת שיזוף לחץ כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}