אקנה
אקנה (פצעי בגרות) הוא בעיית עור מטרידה וקשה להסתרה, כיוון שהפצעים מופיעים בפנים, בצוואר, בחזה, בגב ובכתפיים. פצעי האקנה נוצרים עקב פעילות חיידקים בבלוטות החלב (שומן שהעור מפריש) שהפתח שלהן נסתם על ידי עודף השומן ותאי עור מתים. פצעי בגרות עיקשים מאוד ומתרפאים באיטיות, וכשהם מתחילים להיעלם מופיעים פצעים חדשים. הופעת הפצעים יכולה להימשך חודשים רבים ואפילו שנים עד לריפוי מלא, תלוי בדרגת החומרה של האקנה. אמנם המחלה עצמה לא גורמת נזק בריאותי, אך פצעי אקנה עלולים להותיר צלקות על גבי העור ובמקרים מסוימים להוביל למצוקה נפשית.

לרוב פצעי אקנה מופיעים בגיל הנעורים, על רקע של שינויים הורמונליים משמעותיים, ולמעלה משלושת רבעי מבני הנוער יסבלו מהם. אף על פי כן, בשנים האחרונות אנו עדים להתפרצויות אקנה גם אצל מבוגרים. 

במקרים הקלים הטיפול באקנה מורכב מניקוי יומיומי של העור עם תכשיר עדין ומריחת משחה לטיפול באקנה, שלא דורשת מרשם רופא. במקרים חמורים יותר של אקנה רצוי לפנות לרופא עור, שיוכל להמליץ על תרופות מרשם לטיפול מקומי בפצעים או לבליעה. 

כמו כן ניתן להיוועץ ולטפל עם קוסמטיקאית פרא רפואית רב מערכתית מוסמכת.

קרא/י עוד

טיפול ביתי מהיר לבעלות עור מעורב או מיובש עם נטייה לאקנה. 
הטיפול מאזן, מנקה ומטהר את העור, מטפל ומזין אותו בלחות. 
בערב, נקי היטב את הפנים עם סבון קצף, עסי את העור ושטפי היטב במים. 
לאחר שהעור יבש, מרחי על כל הפנים למעט אזור העיניים את המסכה המטהרת החדשה שלנו. 
היא מאזנת הפרשת שומן על עורי, אנטי דלקתית, מאחדת את גוון העור, מרגיעה, מותירה את העור רך ורענן עם תחושה מאוד נעימה לעור. מסייעת בכיווץ נקבוביות.
המתיני 7 דקות ושטפי במים. 
עסי את סרום פיוריפיינג על כל אזור הפנים עד לספיגה. 
סיימי בלחות מויסטורייזר+ על כל אזור הפנים והצוואר. 
בסרטון הודיה, בתה של חוה בת ה- 22, גם היא בעלת עור מעורב עם נטייה לאקנה, מדגימה את הטיפול הביתי. 
להסבר ורכישה פני אליי 026446926
x

#{title}

#{text}

#{price}