טיפולי אקנה בירושלים
אקנה (פצעי בגרות) הוא בעיית עור מטרידה וקשה להסתרה, כיוון שהפצעים מופיעים בפנים, בצוואר, בחזה, בגב ובכתפיים. פצעי האקנה נוצרים עקב פעילות חיידקים בבלוטות החלב (שומן שהעור מפריש) שהפתח שלהן נסתם על ידי עודף השומן ותאי עור מתים. פצעי בגרות עיקשים מאוד ומתרפאים באיטיות, וכשהם מתחילים להיעלם מופיעים פצעים חדשים. הופעת הפצעים יכולה להימשך חודשים רבים ואפילו שנים עד לריפוי מלא, תלוי בדרגת החומרה של האקנה. אמנם המחלה עצמה לא גורמת נזק בריאותי, אך פצעי אקנה עלולים להותיר צלקות על גבי העור ובמקרים מסוימים להוביל למצוקה נפשית.

לרוב פצעי אקנה מופיעים בגיל הנעורים, על רקע של שינויים הורמונליים משמעותיים, ולמעלה משלושת רבעי מבני הנוער יסבלו מהם. אף על פי כן, בשנים האחרונות אנו עדים להתפרצויות אקנה גם אצל מבוגרים. 

במקרים הקלים הטיפול באקנה מורכב מניקוי יומיומי של העור עם תכשיר עדין ומריחת משחה לטיפול באקנה, שלא דורשת מרשם רופא. במקרים חמורים יותר של אקנה רצוי לפנות לרופא עור, שיוכל להמליץ על תרופות מרשם לטיפול מקומי בפצעים או לבליעה. 

כמו כן ניתן להיוועץ ולטפל עם קוסמטיקאית פרא רפואית רב מערכתית מוסמכת.

קרא/י עוד

הגלואו שאחרי האקנה. שבע נערות ונשים מרגשות, לכל אחת סוג שונה של אקנה, עברו תהליך במשך 3 חודשים של טיפול בקליניקה יחד עם שימוש יומי בבית בתכשירי האקנה מבית חוה זינגבוים.

נשים אמיצות ומרגשות,
שבחרו להחשף כדי לתת השראה לכל מי שנאבק באקנה,
וכדי להראות, שאת פניו של "היום שאחרי האקנה",
מקבלים עם עור בריא ומאוד זוהר -
לא מיובש,
לא מקולף,
לא מגורה
ולא רגיש.
 
לא היה בתהליך כל שימוש בכדורים או תרופות.
רק התמסרות לטיפולים בקליניקה ושימוש בתכשירי האקנה בבית.
זהו.
התוצאות משתנות בין מטופל למטופל. 
להסבר ורכישה פני אליי 026446926
x

#{title}

#{text}

#{price}