חדשות ומבצעים

הסרת שיער בלייזר בירושלים

הסרת שיער אחת ולתמיד !

אם את רוצה לחסוך כאבים אחת לחודש כשאת מסירה שיער, ואם את חוששת מטיפול לא מקצועי ומשימוש במכשור לא אמין, ברצוני להציג בפניך שיטה חדשה להסרת שיער שתיתן מענה אמין לכספך ולזמנך. בשיגרת העבודה שלי חשוב לי לשמור על מראה מטופח וחלק כל הזמן. 

שיטת 4MP עושה בדיוק את העבודה ומסירה את שיער גופך ביעילות מקסימאלית.

מהיום את יכולה ליהנות ממראה חלק ואסתטי בכל עונות השנה מבלי לדאוג שהשיער יגדל חזרה ומבלי לוותר על פעילויות יום יומיות בגלל שיער מיותר.

מה הכי שווה בשיטת 4MP? שיטת 4MP היא השיטה הבטוחה והמקצועית ביותר להסרת שיער, אשר עומדת בתקני ה- FDA האמריקאי ותו התקן ISO-9001-2000. הטיפול, מתבצע ע"י מכשיר ה 4MP ומאושר לקוסמטיקאיות מוסמכות בלבד, אשר עברו הכשרה יסודית ע"י מיטב הרופאים בתחום האסתטיקה ובסטנדרט הגבוה ביותר. הטיפול מתבצע באופן לא פולשני, ללא אלחוש וכמעט ללא תחושת כאב. בנוסף, עם שיטת 4MP תקבלי אבחון יסודי ומדוייק בהתאם למאפיינים האישיים שלך, כגון גוון עורך וצבע שיערך. 

כשאת דואגת לגופך ולעורך, שיטת 4MP היא לא רק הכתובת הנכונה, היא גם בית מקצועי המתאפיין בעולם שלם של טיפולים אסתטיים מתקדמים, בשירות אדיב, ביופי בלתי נלאה ובהרגשת בטחון נפלאה. גשי לפגישת אבחון אצל קוסמטיקאית מוסמכת בשיטת 4MP הקרובה לביתך. 

שווה לך לנסות הכי שווה בשיטת 4MP? שיטת 4MP היא השיטה הבטוחה והמקצועית ביותר להסרת שיער, אשר עומדת בתקני ה- FDA האמריקאי ותו התקן ISO-9001-2000. הטיפול, מתבצע ע"י מכשיר ה MP4 ומאושר לקוסמטיקאיות מוסמכות בלבד, אשר עברו הכשרה יסודית ע"י מיטב הרופאים בתחום האסתטיקה ובסטנדרט הגבוה ביותר. הטיפול מתבצע באופן לא פולשני, ללא אלחוש וכמעט ללא תחושת כאב. בנוסף, עם שיטת 4MP תקבלי אבחון יסודי ומדוייק בהתאם למאפיינים האישיים שלך, כגון גוון עורך וצבע שיערך. 

כשאת דואגת לגופך ולעורך, שיטת 4MP היא לא רק הכתובת הנכונה, היא גם בית מקצועי המתאפיין בעולם שלם של טיפולים אסתטיים מתקדמים, בשירות אדיב, ביופי בלתי נלאה ובהרגשת בטחון נפלאה.

הינך מוזמנת לפגישת יעוץ ואבחון ללא תשלום,בפגישה זו תוכלי להתרשם מהמכון ,לשאול שאלות,להרגיש את המכונה ועוד. 

 למה כדאי ומומלץ לי הסרת שיער ב 4MP לחצ/י כאן
לקוחות ממליצות לחצ/י כאן

המלצה מלקוחה שסיימה טיפולי הסרת שיער

הכנות למקווה?נמאס לך מהשיער המיותר? אפשר גם אחרת... בואי להיפטר מהעול של השיער המיותר בכל פעם מחדש והצטרפי לאלפי נשים שכבר הסירו שיער בלייזר והפכו גם את ההכנה למקווה לקלה ופשוטה! אז למה את מחכה? יש גם מבצע מיוחד...אז אל תפספסי. צרי קשר עוד היום https://goo.gl/3L22HX
הכנות למקווה?נמאס לך מהשיער המיותר? אפשר גם אחרת... בואי להיפטר מהעול של השיער המיותר בכל פעם מחדש והצטרפי לאלפי נשים שכבר הסירו שיער בלייזר והפכו גם את ההכנה למקווה לקלה ופשוטה! אז למה את מחכה? יש גם מבצע מיוחד...אז אל תפספסי. צרי קשר עוד היום !
x

#{title}

#{text}

#{price}