מניקור בירושלים

ההתמחות שלי היא בניית ציפורניים בג'ל או באקריל. למרות זאת, אנו יודעים שנשים לא תמיד רוצות לבנות ציפורניים בג'ל או באקריל, אלא רק לנקות את הציפורניים הטבעיות שלהן ושמישהי מומחית  תדאג שהן יראו במיטבן גם אם זה לטווח קצר. לכן, בקליניקה אני מציעה טיפול מניקור, ציפורניים שיראו מעולה עם ניקוי עור האצבעות. כמובן שאני מציעה גם פדיקור רגליים מקצועי וגם פדיקור רפואי, אבל עכשיו ניגע בידיים שלנו בלבד.
 
מניקור הוא טיפול קוסמטי לציפורניים ולידיים אותו אני מציעה בקליניקה שלי ,בנוסף לשירותים אחרים שאני מציעה. המניקור כולל עיצוב הציפורן, דחיפת העור והסרתו מסביב לציפורן כשצריך, הורדת תאי עור מתים מעור הידיים, עיסוי הידיים ופוליש בסוף, כדי לתת מראה מבריק ויפה לציפורניים. הפוליש נשאר בדרך כלל בין שבוע לשבועיים עד לטיפול הבא, אלא אם כן בנית את הציפורניים בג'ל, ואז הציפורניים מחזיקות יותר זמן.
 

         מניקור ציפורניים            
היתרונות של מניקור מקצועי, מניקור מקצועי ינקה ויעצב את הציפורניים שלך, וניקוי השכבה החיצונית של הציפורן תעזור לציפורניים שלך להיות בריאות וחזקות. במהלך הטיפול, הידיים שלך יעוסו ותאים מתים יוסרו, מה שיעזור לזרימת דם תקינה. למרות זאת, הטיפול המלא הוא רשות, ואפשר רק לטפל בציפורניים שלך בלבד. הרבה מאוד מהמטופלות שלי נהנות ממש בזמן הטיפול, ומרשות לעצמן להירגע ופשוט לא לעשות כלום.
 

מניקור רק באירועים מרכזיים? לא בהכרח.
מניקור הוא טיפול שאינו מיועד רק לאירועים מיוחדים בלבד; הוא מיועד גם לטיפוח עצמי. אנחנו נתקלות בעור יבש גם בחורף, וטיפול ציפורניים טוב על ידי טכנאית שומר על הידיים שלך צעירות והעור שלך בריא. יותר מזה, סביר שהציפורניים שלך יראו יותר טוב באירועים אם את מתחזקת אותן באופן קבוע, הרבה יותר ממישהי שמגיעה לטיפול בצורה לא שגרתית.
 

בניית ציפורנים

למה לעשות מניקור? הידיים שלנו נוגעות בכל מיני דברים במהלך היום, ידיות של דלתות, אנשים, אוכל והרבה מאוד אנשים נוספים. יש סיבה בגללה מומלץ לנקות את הידיים שלנו לפני שאנחנו מתיישבות לאכול. זהו טיפול הכי בסיסי שכפות הידיים שלנו מקבלות על בסיס יומי. אצליאפשר לעשות הרבה מעבר לשטיפה בסיסית של הידיים, אפשר ממש להשקיע ולדאוג לעצמך. במילים אחרות, מניקור זה הפינוק הכי גדול שאת יכולה לתת לידיים שלך.
 
סיבה נוספת לעשות מניקור היא מאוד בסיסית: יופי. מגיע לנו להיראות טוב לא משנה איפה אנחנו נמצאות. ציפורניים נקיות הן סימן היכר לאדם שמטפח את עצמו ודואג לעצמו, ואנחנו אוהבות לטפח את עצמינו. זה גורם לנו להרגיש טוב יותר והסביבה שמה אלינו יותר לב.
 
למה לעשות אצלי ולא בעצמך או במקום אחר?
אם אסכם את זה במילה אחת היא תהיה מקצועיות. אני כבעלת הקליניקה אבצע את המניקור בצורה כזו שלא תוכלי לעשות אותה בעצמך, עם פחות סיכונים ויותר מיומנות. הן יכולות לתת לך בדיוק את מה שאת רוצה בלי בעיה. כל מה שצריך לעשות זה לקבוע תור מראש לאחת מהן. הן פשוט עברו הכשרות בהן הן למדו איך לעבוד במקצועיות, ביחד עם מיפוי והתנסות המשולבת עם לימוד נוסף שאני מעבירה.
 
אחד העקרונות שיותר חשובים לי הוא ניקיון וסטרליות. במיוחד בזמנים הללו, אני מקפידה על עבודה עם כפפות ומסיכה, דואגות לנקה, לחטא או להחליף את המכשירים בהם אני משתמשת באופן קבוע.
 
מניקור שנעשה אצלי יחסוך לך זמן רב בטיפול עצמי או סבל רב אם יעשה בצורה לא מקצועית במקום אחר, מניקור עצמי יכול לקחת שעות ואני עושה את זה בזריזות ובמהירות, בזמן שאת נחה ונרגעת. כל מה שנשאר לך לעשות זה להגיע ולקבוע תור בצורה מסודרת.

 
מה התדירות המומלצת?
האמת, שזה תלוי בסגנון החיים שלך ובהעדפות שלך. ככל שהציפורניים שלך גדלות יותר מהר כך הן צריכות טיפולים יותר תכופים. אם את רוצה ציפורניים מושלמות, והציפורניים שלך ארוכות יחסית, תצטרכי מניקור פעם בשבוע. אם הציפורניים שלך קצרות, ניתן לעשות מניקור פעם בשבועיים שלושה.
 
איזה סוגים של ציפורניים אני עושה ?
ציפורניים מרובעות.
ציפורניים עגולות.
ציפורניים בצורת אליפסה.
ציפורניים בצורת אליפסה פכוסה (שקד).
ציפורניים מחודדות.
ציפורניים של בלרינה (אליפסה פכוסה עם זווית יותר שבורה בקצה).
אז לך נותר רק לקבוע תור והגיע ולהתפנק
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}