כל מה שצריך לדעת על פדיקור לגברים בירושלים

פדיקור היא פעולה קוסמטית חיונית ולא רק אסתטית, כאשר לעיתים ובמקרים מסוימים יש לה גם תפקיד רפואי ותפקודי חיוני. כפות הרגליים שלנו נמצאות רוב שעות היום תחת עומס רב ובחלל סגור. התנאים הללו חושפים את כף הרגל לסיכונים שונים ביניהם פיתוח עור קשה, ציפורניים חודרניות, פטרת ציפורניים ועוד. תחזוקה שוטפת באמצעות פדיקור מקצועי תאפשר מתן מענה לבעיות שעולות ויצירת שגרה בריאה שמאפשרת להימנע מתחלואות וליהנות מכפות רגליים בריאות, חלקות ומטופחות.

למרות שנתפסת כפעולה נשית, השטח מוכיח שפדיקור בפרט, אבל ממש לא רק פדיקור, זו פעולה שגברים מרבים לעשות. כך גם מניקור, טיפולי פנים, הסרת שיער, טיפולי הצערת עור והרשימה עוד ארוכה, אבל זה למאמר הבא. אפילו בעיר הקודש, פדיקור בירושלים הוא פעילות פופולארית במיוחד בקרב הגברים של כל עולמות העיר.


פדיקור רפואי בירושלים 
מציאת המקום הנכון לעשות בו מניקור פדיקור בירושלים וממש כמו בכל עיר גדולה אחרת היא משימה שכדאי להשקיע בה. לאור הגיוון ברמות המקצועיות, איכות החומרים, המחירים ומאפיינים נוספים של טיפול 
פדיקור מניקור ירושלים מחדדים את החשיבות שבמציאת הקוסמטיקאית הנכונה עבורכם.
מדובר על טיפול אינטימי ולא קצר, בפרט אם מטפלים בכפות הידיים ובכפות הרגליים באותו התור ולכן גם הכימיה שיש עם אשת המקצוע היא חשובה לא פחות להנאה מהטיפול.


שלבי התהליך וחשיבותו
לפדיקור רפואי יש כמה שלבים ובממוצע מדובר על תהליך שבין חצי שעה לשעה ובהתאם למצב כף הרגל והציפורניים. הטיפול מתחיל בריכוך באמצעות השריית כפות הרגליים בתוך מים חמימים עם סבון למשך כרבע שעה. בשלב הזה העור כמו גם הציפורניים מתרככים והופכים קלים יותר לטיפול. בנוסף, ריכוך כף הרגל מסייע לשמור על כף הרגל ומצמצם את היתכנות הפציעה במהלך הטיפול.
לאחר סיום השריית כף הרגל מתחיל שלב הטיפול. ישנן כמה טכניקות לטיפול בכף הרגל כאשר הטכניקות מותאמות למטופל ובהתאם למצבו. הפדיקור הרפואי מיועד גם למי שנמצא בקבוצות סיכון שונות, כמו חולי סוכרת למשל, לכן הטיפול כולל גם אבחון ואומדן מצב בריאותי ומצב כף הרגל.
הטיפול עצמו כולל הסרת העור הקשה שמצטבר על כף הרגל ובהתאם לפיזור שלו. לרוב מצטבר על העקב וסביב המפרקים בבסיס האצבעות. ניקוי העור המיותר סביב הציפורניים וקיצוץ שלהן. במידת הצורך, טיפול מיידי בציפורן חודרנית ויצירת נתיב ריפוי להחלמה מלאה גם בעתיד של תופעה טורדנית ונפוצה זאת.


סטריליזציה ועיקור- היגיינת הטיפול
אף על פי שהוא אינו פולשני, פדיקור נעשה באמצעות כלים שחלקם אינם חד פעמיים. על מנת להבטיח את בטחונו המוחלט של המטופל כלי העבודה עוברים סטריליזציה ועיקור בהתאם להנחיות הקבועות, מה שמאפשר סטריליות מלאה.
לרוב, הסרת התאים המתים שבכף הרגל נעשית באמצעות סכין או משייף. ככלל פעולה זו אינה פוצעת כלל, יחד עם זאת, קיים סיכון כזה. לכן, מטופלים אשר נמצאים בסיכון גבוה, בין אם סובלים מבעיות של קרישיות דם, סוכרת או כל בעיה רפואית אחרת יקבלו פדיקור רפואי ולא רגיל. בפדיקור הרפואי יש הימנעות מסיכון לפציעה על מנת לא לחשוף את המטופל לזיהומים. במקרה כזה נעשה שימוש במשחה מיוחדת שמפנה את התאים המתים באמצעות ניגוב לאחר השהייתה. השימוש במשחה מייתר את השימוש בכלי העבודה הכוללים את הסכין והמשייף ולכן סכנת הפציעה מתבטלת.


תחלואה פודיאטרית- של כף הרגל
ישנה קשת של תחלואות בכף הרגל הקשורה באורח חיים וניתנת לטיפול ושיקום אצל הקוסמטיקאית בטיפול אחד או בתהליך הכולל תחזוקה גם מחוץ לטיפול. תחלואה זו מתייחסת בעיקר לתסמין הציפורן החודרנית ולפטריות מסוימות. שתי תחלואות אלה נוצרות בעקבות נסיבות שאותן הקוסמטיקאית יכולה לתקן. לרוב בהעדר שינוי מהותי בטווח הארוך, התופעות יחזרו, ולכן טיפול בודד לא יספיק.
לקבלת מידע נוסף או לקביעת תור לפדיקור או פדיקור רפואי צרו קשר עוד היום בטלפון מספר 02-6446926.


 
x

#{title}

#{text}

#{price}