קובי ברוך, מביא מספר טיפים לשמור על העור בעונת החורף, אשר נפגע בשל הקור, הטמפרטורות הנמוכות והתנורים שמחממים את הבית וגורמים גם הם ליובש: 

ניקוי הפנים

 
  • יש לנקות את הפנים עם תכשירי ניקוי עדינים שאינם מייבשים את השומן הטבעי של העור. חשוב מאוד לא לשטוף פנים בסבון למעלה מפעמיים ביום על מנת לא לגרום להרס שכבת העור החיצונית.
 
  • לשתות לפחות שני ליטרים של מים- על מנת לתת מים לעור החי ( דרמיס – מבפנים) אנחנו חייבים לעשות זאת בשיטה הפשוטה, יהיה ניתן לראות שיפור בתפקוד העור באופן מידי האפידרמיס , שכבת העור החיצונית הינה מעטפת הגנה על העור החי ואיברי הגוף ככלל. חשוב מאוד לא להזניח שכבה זאת ולטפל בה באופן שוטף:
 
  • לחות לתאי העור המתים- הקפדה על תכשיר לחות במרקם מותאם עי קוסמטיקאית המכיל גורמי לחות (מים) ושומרי לחות, הם החלק החשוב ביותר בתכשיר הלחות וחשוב לברר שהינם ממקור צמחי ולא מינרלי שהוא תחליף זול שיצרנים רבים נוהגים לעשות בו שימוש.
 
  • קרם עיניים- מעל גיל 25 רצוי לצרף לשגרת הטיפוח גם תכשיר ייעודי לעור העיניים (אלא אם משתמשים בלחות כללית שמתאימה גם לפנים וגם לעיניים). הנחת התכשיר תיעשה בטפיפות קלות ולא במריחה נמרצת, בתנועות סיבוביות מפנים העפעף התחתון ועד לעצם הגבה.
 
  • שמירה על העור מקרני השמש, כידוע הגורם מספר אחת להזדקנות מואצת ותחלואה בסרטן העור הינה השמש. חשוב להקפיד על מריחת תכשיר הגנה באופן יום יומי מעל תכשיר הלחות ולפני מייק אפ. גם בתום הקיץ, להמשיך למרוח קרם הגנה.
 
  • במידה ונחשפים לשמש באופן קבוע לאורך כל שעות הבוקר והצהרים חובה להימרח בתכשיר הגנה כל שעה וחצי עד שעתיים בממוצע או לפזר פודריית הגנה  שהיא פתרון הרבה יותר פשוט ואסתטי.
 
  • לחדש! ככל שאנו מתבגרים מגיל 17-18 והלאה, קצב חידוש תאי העור שלנו נעשה איטי יותר. על מנת לשמר את המראה הצעיר, חשוב לגרות את מטבוליזם העור על ידי תכשיר מחדש שימריץ את קצב חידוש התאים. מחדש הינו תכשיר פעיל שחייב להיבחר בקפידה על ידי קוסמטיקאית מוסמכת שתתאים לסוג, גוון, מצב, גיל העור שלך באופן ספציפי את ההרכב המחדש.
 
  • אחת לחודשיים עד שלושה רצוי לקיים טיפול פנים אצל קוסמטיקאית שבמהלך הטיפול תתרום להנשלה מוגברת מזו שעושים בבית , תנקה את זקיקי השיער מאותם קומודונים (שחורים) שמרחיבים את הנקבוביות וגורמים למראה לא אסתטי. לעיתים אף, תתאים לך טיפול מגוון למטרה מסוימת אם ויש בעיית עור קוסמטית.
 
  1.  
x

#{title}

#{text}

#{price}