שיטת 4MP להסרת שיער

במהלך 7 שנים של מחקר חיפשנו את השיטה האולטימטיבית להסרת שיער. שיטה שתיתן מענה גם לשערות רבות ועבות וגם לשערות דקיקות וחלשות בכל אזורי הגוף. למעשה חיפשנו את הפתרון המושלם להסרת שיער.

התחלנו  בבדיקה של כל הפרופילים של המטופלים וגילינו שיש 6 סוגי עור אבל יש גם לפחות 3 סוגי שיער – המשמעות היא לפחות 18 טיפוסים שונים של אנשים,הדבר הוביל אותנו למסקנה שלא ייתכן שידית טיפול אחת וצורת פולס אחת עם פרמטרים קבועים מראש תיתן מענה לשלל האפשרויות.

כך פיתחנו את שיטת4MP  להסרת שיער - השיטה היחידה שנותנת מענה לכל אחד ואחת ובכל עונות השנה. השיטה המיוחדת של הסרת שיער ללא כאבים פועלת בהצלחה במכונים של 4MP ברחבי הארץ, כמו מכוני הסרת שיער בתל אביב ורבים ממכוני הסרת שיער בחיפה.

 
כיצד פועלת שיטת 4MP להסרת שיער?
השיטה פועלת על ידי בחירת צורת פולס בהתאם למאפייני המטופל. פולס האור חודר לעור ונבלע בפיגמנט המלנין המצוי בשורש השערה. אנרגיית האור       הופכת לאנרגית חום, המחממת את זקיק השערה ומשמידה אותו. בידיות 4mp מערכת קירור חדשנית המבטיחה טיפול בטוח ומפחיתה כאב.

טיפול הסרת שיער 4mp הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים נמוך באופן משמעותי מכל שיטה אחרת.

במה שונה שיטת 4MP להסרת שיער מהשיטות האחרות?
טכנולוגית DPC - רק הסרת שיער 4mp משתמשים בטכנולוגית ה - (DPC  DYNAMIC PULSE CONTROL).
טכנולוגיה זו מאפשרת למטפל להתאים את צורת פולס האור שיוצא מהידית בדיוק למצב העור והשערה, למשל אם יש לפנינו שערות מאוד עבות וצפופות ובמקרה גם עור מעט שחום אז המטפל יבחר ב - DPC בצורת פולס ייחודית שנקראת SMOOTH PULSE .

שילוב 3 ידיות טיפול שונות - רק ב הסרת שיער 4mp פיתחנו 3 ידיות טיפול שונות בעלות אורכי גל שונים. כל ידית מתאימה לפרופיל אחר ולעונה בשנה גם אם אנחנו בעלי פגמנט בהיר בעלי שערות בהירות .

טכנולוגית ידית הקרח - בשיטת 4mp כל ידיות הטיפול הן בעלות טכנולוגית ידית הקרח, כלומר, אין צורך בג'לים או חומרי אלחוש  בנוסף, ידית הקרח מבטיחה טיפול אפקטיבי ובטוח ללא כאבים.

התמחות המטפל - בשיטת 4mp להסרת שיער בחרנו את המכונים המובילים בלבד, אלו אם ניסיון עתיר השנים. כל המטפלים בשיטה עברו הכשרה ע"י הרופאים מהשורה הראשונה בתחום האסתטיקה. כולם פועלים תחת ליווי רפואי מתמיד ותחת תקנים ונהלים מחמירים ביותר.  
שילוב ייחודי זה מאפשר התאמה מלאה ותוצאות מושלמות במספר טיפולים הקצר בכ- 30% מכל שיטה אחרת.
image alt

מחזור צמיחת השערה

לכל  זקיק שערה יש מחזור צמיחה בן שלושה שלבים: 

שלב אנגן

שלב אנגן

שלב הצמיחה המלאה של השערה - שורש השערה וזקיק השערה מחוברים זה לזה והשורש מוזן ע"י נימי דם. כ- 25%-15% משערות גופנו נמצאות בשלב זה.

שלב קטגן

שלב קטגן

שלב המעבר למנוחת השערה - שורש וזקיק השערה מנותקים אחד מהשני

שלב טלוגן

שלב טלוגן

שלב מנוחה, זקיק השערה ריק משערה.

כל שערה צומחת בממוצע שליש מ"מ ביום, כאשר זמן מחזור הצמיחה שונה בכל אזור בגוף. לאחר סיום מחזור הצמיחה, השיער נושר, התהליך מתחיל מחדש ולכן יש לחזור על הטיפול לאחר 2-3 חודשים עד להשגת התוצאות הרצויות.

לקוח/ה יקר/ה, בהגעתך לקבלת טיפול הסרת שיער באחד ממכוני היופי של 4mp יש לבצע את התהליך הבא:
 

לפני הטיפול:

• תחילה יתבצע אבחון של העור והשערה לצורך התאמת הטיפול למטופל

• יש לחתום על הטפסים הכרוכים בטיפול במלואם

• יש לצלם את האזור לפני הטיפול

• יש לגלח את האזור הרצוי לפני הטיפול
 

במהלך ולאחר הטיפול:

 • במהלך הטיפול יש להרכיב משקפי מגן

• לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות קלה שתחלוף לאחר מספר שעות, ניתן למרוח חומר מרגיע.

• שבועיים לאחר הטיפול תחל נשירה של השערות המתות

• מחזור צמיחת השערה הוא בין 2-3 חודשים לכן יש לחזור על הטיפול לאחר פרק זמן זה או בהתאם לצמיחת השערה.

• יש להימנע מחשיפה לשמש במהלך הטיפולים

ללא כאבים

א.ב. בשיטת 4mp

 

אמינות: הטיפול מתבצע ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה מקיפה על מכשיר ה- 4MP אשר עומד בכל התקנים הבינלאומיים .  

 

בטיחות: שיטת 4MP היא השיטה הבטוחה ביותר להסרת שיער.  בעלת תקנים בינ"ל.

4MP בעלת מערכת הקירור החדשנית אשר מונעת כוויות ומפחיתה כאב.

 

גמישות: שיטת 4MP גמישה במיוחד ומתאימה כמעט לכל סוגי העור והשיער- בעלי גוון בהיר וכהה כאחד. אם עד עכשיו אמרו לך שאת/ה לא יכול/ה לעבור את הטיפול בגלל הנתונים הפיזיים שלך, עכשיו את/ה יכול/ה לקבל את הטיפול המגיע לך ולהסיר שיער בכל מקום שתרצה/י. 

 

דיוק: שיטת 4MP היא שיטה מדויקת במיוחד מסיבה ברורה- לקוסמטיקאית שלך יש אפשרות לשלוט על פולס האור ולכוון אותו כך שהוא יתאים בדיוק למאפיינים שלך. התוצאות, בהתאם, מדויקות ומיידיות.

 

התאמה: כדי שתקבל/י את הטיפול המדויק ביותר עבורך, ראשית עלייך לעבור תהליך אבחון וייעוץ, כדי שהקוסמטיקאית שלך תוכל להתאים את 4MP לנתונים שלך ולוודא שהטיפול שאת/ה מקבל/ת הוא היעיל ביותר. שיטת 4MP מאפשרת תהליך אבחון מדוייק ומקצועי המבטיח את הטיפול הטוב ביותר.

 

ויתורים: אם עד היום היית צריך/ה לוותר על ללכת לים ולהיחשף לשמש לפני הטיפול, היום את/ה יכול/ה לשכוח מהפשרות ומהויתורים ולהמשיך את חייך כרגיל- לפני, במהלך ולאחר הטיפול בשיטת 4MP.

  

זמן: בזכות שיטת 4MP, טיפול הסרת השיער הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים הנדרש נמוך מבכל שיטה אחרת. התוצאה הסופית מדהימה- גוף צעיר וחלק ומחמאות מכל עבר.

 

חסכון: שיטת 4MP היא השיטה הרווחית והחסכונית ביותר מאחר ומספר הטיפולים הנדרש בה הוא מינימאלי בהשוואה לשיטות אחרות להסרת שיער. עם מחירים נוחים ופריסות תשלומים שווה לך לעבור לשיטת 4MP וליהנות מתוצאות מקסימליות.

 

טיפול במינימום כאב: בזכות ידית הקרח החדשנית, תוכלי לעבור טיפול יעיל ובטוח ללא צורך באלחוש וכמעט ללא תחושת כאב. 

  

יתרון יחסי: רק עם שיטת 4MP להסרת שיער,תוכל/י לקבל את הטיפול המקצועי ביותר קרוב לביתך! במגמה הולכת וגדלה, קוסמטיקאיות מוסמכות ברחבי הארץ עוברות לשיטת 4MP, דבר המקנה נגישות גדולה לשיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת שיער.

 

 

לשאלות ותשובות בנושא הסרת שיער לחצ/י כאן

 

לקבלת ייעוץ והדגמה חינם לחצ/י כאן

 

למבצע החודש לחצ/י כאן

 

לקבלת הטבה  לחצ/י כאן

תקנון אתר – "נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות"

האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת ע"י " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " עוסק מורשה. השימוש והקניה באתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא תקנון זה בקפידה, שכן עצם השימוש באתר החנות הוירטואלית "" נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " מהווה הסכמה לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה – כי הינו מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר וכי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות החברה ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה. בתקנון זה, השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. ואולם, כל מקום בו ננקטת לשון זכר גם נקבה במשמע.

1. מי רשאי לקנות
רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם בן 18 ומעלה וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל אשר ברשותו או ברשות החברה כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן, ושהינו בעל חברות באחת מחברות האשראי שלחברת " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " יש אפשרות לסלוק את כרטיסן. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הקונה לרכוש.

2. המוצרים באתר
אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי החברה. עם זאת, קורה שמוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי, לפחות זמנית. אם המוצר שבחרת אזל, תשלח אליך הודעה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה זה, " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " תגיש לך הצעה לרכישת מוצר אחר/דומה בעל אופי ומחיר דומים. אם תחליט לקבל את ההצעה, יעודכנו הפרטים החדשים בהזמנה; אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיסך לא יחוייב. המוצרים המוצעים על ידינו מלווים במפרט וניתן לראות את תמונותיהם ותיאורם בדפיהם . פרטים נוספים לגבי המוצר ניתן לקבל בטופס "צור קשר" או בשיחה טלפונית.

3. הזמנת מוצר
רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות ה"עגלה" באתר. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל הודעה על קליטת פרטי הזמנתך, דבר המעיד על קליטת ההזמנה במערכת האתר בלבד. אישור סופי יינתן רק לאחר שצוות האתר סיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך וקיבל את אישור חברות האשראי לביצוע הקניה. רק אז תחשב הצעתך כאמיתית ויחלו תהליכי אספקת המוצר/ים, בתנאי שהם נמצאים במלאי. אם יחול שיבוש או טעות בתיאור המוצרים, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " לבטל את רכישתך, ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה על ידנו.

4. פרטים אישיים
בעת ביצוע הקניה באתר תדרש להכניס למערכת האתר את הפרטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטים נוספים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים אלה עלולים להינקט צעדים משפטיים. " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה לקניה או לאתר מכל משתמש.

5. אופן החיוב והמשלוח
לאחר סיום ביצוע הקניה, הקונה מחוייב באופן מיידי בתשלום מלא בגין המוצר, לפי מספר התשלומים אשר ביקש באם זה אפשרי במהלך ביצוע ההזמנה, זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 14 ימי עסקים (להלן "האספקה"). חישוב מועדי האספקה יהיה ע"פ ימי עסקים, היינו ימים א'-ה', למעט ערבי חג ומועדים. יחד עם זאת, צוות " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " עושה כמיטב יכולתו לספק את המוצר מהר ככל הניתן . המחירים באתר כוללים מע"מ. אספקת המוצרים תהיה דרך חברת משלוחים ותתבצע באמצעות משלוח מסוג "שליח עד הבית". אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לבית עסק, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות ". המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחויות או באמצעות שליחי הדואר. מוצרים שיסופקו באמצעות חברת שליחויות יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בחברת השליחויות ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בחברת השליחויות השונות. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות ", ובכפוף לרשימת היישובים של " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות"בהן מתבצעת שליחות עד הבית / בית העסק. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם החברה לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אויר ו/או מצב ביטחוני העלול לסכן את חיי השליחים, יוסבר עניין זה ללקוח ויימצא ביחד פתרון המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " הפוסקת הבלעדית בעניין זה.
מרגע ביצוע ההזמנה ועד ביצוע המשלוח בפועל יחלפו 2 ימי עסקים עד לשילוח עצמו,לאישור התשלום לעיבוד ולאריזת המשלוח.

6. ביטול
נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות -
לא ניתן לבטל רכישת מוצרים כגון בשמים,קרם גןף,משחות וכו', מכיוון שהמוצרים הינם לשימוש אישי בריאותי ובעצם פתיחתם הינם לא ניתנים להחזרה.
מוצרים כגון ,נעלי בית וכיו"ב ניתן להחזירם כשהמוצר לא נפתח,לא היה בשימוש וכשהוא חדש ובאריזתו המקורית ובתנאי שלא חלפו 7 ימים מיום הרכישה.
במקרה של מוצר פגום נא לשלוח ל" נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " את המוצר בצירוף החשבונית ומכתב המתאר את הבעיה. לאחר שתתקבל פנייתך נשלח אליך את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי. הזכות להחליף מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 ג' לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981.
במקרה של ביטול עסקה למעט מחמת פגם, תחויב באמצעות כרטיס אשראי בדמי ביטול בשיעור 35% מהמחיר.
במקרה של רצון של הלקוח לתקן או לשנות את המוצר שסופק כפי שצויין באתר, הלקוח ישלם דמי משלוח וסכום כסף אשר דרוש על מנת לבצע את השינוי.
סכום זה ייקבע בהתאם לנסיבות המקרה.
החברה רשאית לשנות בכל זמן ללא כל התראה מראש ועל דעת עצמה לבצע שינויים.

7. זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקניה
אמצעי תשלום: כרטיס אשראי תקף. כל כרטיסי האשראי מתקבלים באתר.
השלמת עסקה באתר הינה רק לאחר קבלת האישור מן חברת הסליקה. באם התקבל סירוב מכל סוג, האתר יעדכן את הלקוח בטווח 24 שעות מעת ביצוע העסקה באתר.
ככל שלא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה מאיתנו תוך 24 מעת ביצוע ההזמנה. לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. במידה ולא הוסדר האישור הנ"ל בתוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה ״ נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות זכאית לבטל את ההזמנה חד צדדית, וזאת מבלי שללקוח המתקשר עם החברה בתקנון זה תהא כל טענה ו/או תביעה ו/ או השגה כנגד החברה.
אספקת מוצרים - אספקת המוצרים ללקוחת תתבצע עם שליח עד הבית באמצעות חברת משלוחים. דמי המשלוח יעודכנו בדף המוצר.
דמי המשלוח המצוינים על כל מוצר באתר, תקפים למדינת ישראל בלבד. ניתן להזמין משלוחים לחו"ל בתעריף שונה
אין "האתר" אחראי לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינו בשליטתו : כח עליון, שביתות, עיצומים, תקלות טכניות אחרות של חברת המשלוחים ואם הלקוח אינו זמין לתיאום הגעת השליח.
אחריות למוצרים הנמכרים באתר
כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הנם חדשים לחלוטין באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל האחריות המלאה והשירות המקובלים במהלך העסקים הרגיל, וחוסים תחת כל חוק ותקנה בעניין.

8. אחריות כללית
" נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או מי מטעמה אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים. לעיתים יתכנו הבדלים קלים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " לגבי אופי המוצרים, תכונותיהם, וכיו"ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה. האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית, אם יש כמובן , חלה על היצרנים, ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. היצרנים, היבואנים או המפיצים של המוצרים, לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא יעלו טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך. בשום נסיבות לא תחול על " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר של " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות ", בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים , או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או אחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בנושא. " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. השימוש באתר ניתן לשימוש כמו שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, או תביעה ו/או דרישה כלפי " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

9. תנאים נוספים
" נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את המוצרים." נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה ." נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב, ו/או מערכות הטלפון, ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה, ו/או השבתה, ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד, ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר, רשאית " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה. במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה כלשהי באתר, יכולה נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות ", אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית. החברה שומרת לזכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת. האתר מכיל חומרים שונים המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות לרבות תוכן, תמונות גרפיקה ועוד . כל צד ג' המבצע פעולות אינו רשאי לשנות, לפרסם, או להעביר ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו, כולו או חלקו למטרה כלשהי. כל המבקש ליצור לינק (קישור) לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש לחברה על מנת לקבל את אישורה. החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.
* לקוח/ה שאישר/ה את תקנון האתר אישר בנוסף קבלת דיווח בדוא"ל ובSMS.

10.סודיות, אבטחת מידע ושמירת תכנים:
10.1. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי /זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.

10.2. " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישיים של המשתמש ישמרו במאגר המידע של " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות ". אתר " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " הינו אתר מאובטח, כלומר, הנתונים אשר יוזנו למערכת על ידי לקוחות בעת ההרשמה ו/או הגלישה ו/או הרכישה, יישארו חסויים ומאובטחים. יובהר כי פרטי כרטיס האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינן נשמרים כלל במערכות " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " .

10.3. " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " מתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הטכנולוגיות בתחומי התוכנה והחומרה על מנת לספק ללקוחותיו הגנה הולמת מפני חדירה או פריצה בהתאם לשיקול דעתה ועל פי המקובל בעולם האינטרנט. יחד עם זאת, נוכח מגבלות האבטחה למערכות מידע ותקשורת מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור בתכני המשתמשים, לא יישא האתר בכל אחריות במקרה של גילוי ו/או שימוש בתכני המשתמשים למעט שימוש שלא כדין על ידי " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות ".

10.4. יובהר כי בעצם עריכת ההזמנה מסכימים המשתמשים לשימוש האתר בתכנים לצורך ביצוע השירותים, הגבייה וכל פעילות הקשורה לשירותים. " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " לא תעביר פרטים מזהים אודותיך לצד שלישי, למעט לחברות האשראי, גורמים רלוונטיים לצורך ביצוע המכירה ולכל ערכאה שיפוטית למעט: אם קיימת חובה שבדין להעביר את המידע אודותיך לאחר ו/או לשם גביית כספים המגיעים ממך בגין רכישת מוצר באתר ו/או בקשר למתן תעודות אחריות או קבלת שירות למוצר או לצורך אספקת המוצר ו/או אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו בינך ובין " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " ו/או אם עשית שימוש באתר לביצוע מעשה או מחדל בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.

10.5. הפרטים אשר נמסרים בעת השימוש באתר, כולם או חלקם ישמרו במאגרי המידע של " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות "

10.6. חברת " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " שומרת לעצמה את הזכות לאסוף בעת הימצאותך באתר, מידע אדוות הרגלי הקנייה שלך, מוצרים שרכשת, מוצרים בהם הבעת עניין, עמודים שצפית בהם, וכל מידע אחר לרבות בדרך של שימוש ב cookies. המידע האמור ישמש את חברת " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " בכניסותיך הבאות לאתר וכן יאפשר להציע לך הצעות ומבצעים ממוקדים.

10.7. חברת " נטלי טיפולי אסתטיקה מתקדמים-החנות " תהא רשאית להשתמש בפרטים שמסרת וכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי.
10.8. לא חלה עליך חובה חוקית למסור המידע האמור לעיל, אך מסירת הפרטים ו/או אישור התקנון מהווה הסכמה מצדך לכל השימושים הקבועים בתקנון זה בקשר עם המידע ולהעברתו לצדדים שלישיים בהתאמה להוראות תקנון זה.


11. שיפוט
הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין בישראל בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית משפט המחוזי ירושלים.
x

#{title}

#{text}

#{price}