שיטת 4MP להסרת שיער

במהלך 7 שנים של מחקר חיפשנו את השיטה האולטימטיבית להסרת שיער. שיטה שתיתן מענה גם לשערות רבות ועבות וגם לשערות דקיקות וחלשות בכל אזורי הגוף. למעשה חיפשנו את הפתרון המושלם להסרת שיער.

התחלנו  בבדיקה של כל הפרופילים של המטופלים וגילינו שיש 6 סוגי עור אבל יש גם לפחות 3 סוגי שיער – המשמעות היא לפחות 18 טיפוסים שונים של אנשים,הדבר הוביל אותנו למסקנה שלא ייתכן שידית טיפול אחת וצורת פולס אחת עם פרמטרים קבועים מראש תיתן מענה לשלל האפשרויות.

כך פיתחנו את שיטת4MP  להסרת שיער - השיטה היחידה שנותנת מענה לכל אחד ואחת ובכל עונות השנה. השיטה המיוחדת של הסרת שיער ללא כאבים פועלת בהצלחה במכונים של 4MP ברחבי הארץ, כמו מכוני הסרת שיער בתל אביב ורבים ממכוני הסרת שיער בחיפה.

 
כיצד פועלת שיטת 4MP להסרת שיער?
השיטה פועלת על ידי בחירת צורת פולס בהתאם למאפייני המטופל. פולס האור חודר לעור ונבלע בפיגמנט המלנין המצוי בשורש השערה. אנרגיית האור       הופכת לאנרגית חום, המחממת את זקיק השערה ומשמידה אותו. בידיות 4mp מערכת קירור חדשנית המבטיחה טיפול בטוח ומפחיתה כאב.

טיפול הסרת שיער 4mp הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים נמוך באופן משמעותי מכל שיטה אחרת.

במה שונה שיטת 4MP להסרת שיער מהשיטות האחרות?
טכנולוגית DPC - רק הסרת שיער 4mp משתמשים בטכנולוגית ה - (DPC  DYNAMIC PULSE CONTROL).
טכנולוגיה זו מאפשרת למטפל להתאים את צורת פולס האור שיוצא מהידית בדיוק למצב העור והשערה, למשל אם יש לפנינו שערות מאוד עבות וצפופות ובמקרה גם עור מעט שחום אז המטפל יבחר ב - DPC בצורת פולס ייחודית שנקראת SMOOTH PULSE .

שילוב 3 ידיות טיפול שונות - רק ב הסרת שיער 4mp פיתחנו 3 ידיות טיפול שונות בעלות אורכי גל שונים. כל ידית מתאימה לפרופיל אחר ולעונה בשנה גם אם אנחנו בעלי פגמנט בהיר בעלי שערות בהירות .

טכנולוגית ידית הקרח - בשיטת 4mp כל ידיות הטיפול הן בעלות טכנולוגית ידית הקרח, כלומר, אין צורך בג'לים או חומרי אלחוש  בנוסף, ידית הקרח מבטיחה טיפול אפקטיבי ובטוח ללא כאבים.

התמחות המטפל - בשיטת 4mp להסרת שיער בחרנו את המכונים המובילים בלבד, אלו אם ניסיון עתיר השנים. כל המטפלים בשיטה עברו הכשרה ע"י הרופאים מהשורה הראשונה בתחום האסתטיקה. כולם פועלים תחת ליווי רפואי מתמיד ותחת תקנים ונהלים מחמירים ביותר.  
שילוב ייחודי זה מאפשר התאמה מלאה ותוצאות מושלמות במספר טיפולים הקצר בכ- 30% מכל שיטה אחרת.
image alt

מחזור צמיחת השערה

לכל  זקיק שערה יש מחזור צמיחה בן שלושה שלבים: 

שלב אנגן

שלב אנגן

שלב הצמיחה המלאה של השערה - שורש השערה וזקיק השערה מחוברים זה לזה והשורש מוזן ע"י נימי דם. כ- 25%-15% משערות גופנו נמצאות בשלב זה.

שלב קטגן

שלב קטגן

שלב המעבר למנוחת השערה - שורש וזקיק השערה מנותקים אחד מהשני

שלב טלוגן

שלב טלוגן

שלב מנוחה, זקיק השערה ריק משערה.

כל שערה צומחת בממוצע שליש מ"מ ביום, כאשר זמן מחזור הצמיחה שונה בכל אזור בגוף. לאחר סיום מחזור הצמיחה, השיער נושר, התהליך מתחיל מחדש ולכן יש לחזור על הטיפול לאחר 2-3 חודשים עד להשגת התוצאות הרצויות.

לקוח/ה יקר/ה, בהגעתך לקבלת טיפול הסרת שיער באחד ממכוני היופי של 4mp יש לבצע את התהליך הבא:
 

לפני הטיפול:

• תחילה יתבצע אבחון של העור והשערה לצורך התאמת הטיפול למטופל

• יש לחתום על הטפסים הכרוכים בטיפול במלואם

• יש לצלם את האזור לפני הטיפול

• יש לגלח את האזור הרצוי לפני הטיפול
 

במהלך ולאחר הטיפול:

 • במהלך הטיפול יש להרכיב משקפי מגן

• לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות קלה שתחלוף לאחר מספר שעות, ניתן למרוח חומר מרגיע.

• שבועיים לאחר הטיפול תחל נשירה של השערות המתות

• מחזור צמיחת השערה הוא בין 2-3 חודשים לכן יש לחזור על הטיפול לאחר פרק זמן זה או בהתאם לצמיחת השערה.

• יש להימנע מחשיפה לשמש במהלך הטיפולים

ללא כאבים

א.ב. בשיטת 4mp

 

אמינות: הטיפול מתבצע ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה מקיפה על מכשיר ה- 4MP אשר עומד בכל התקנים הבינלאומיים .  

 

בטיחות: שיטת 4MP היא השיטה הבטוחה ביותר להסרת שיער.  בעלת תקנים בינ"ל.

4MP בעלת מערכת הקירור החדשנית אשר מונעת כוויות ומפחיתה כאב.

 

גמישות: שיטת 4MP גמישה במיוחד ומתאימה כמעט לכל סוגי העור והשיער- בעלי גוון בהיר וכהה כאחד. אם עד עכשיו אמרו לך שאת/ה לא יכול/ה לעבור את הטיפול בגלל הנתונים הפיזיים שלך, עכשיו את/ה יכול/ה לקבל את הטיפול המגיע לך ולהסיר שיער בכל מקום שתרצה/י. 

 

דיוק: שיטת 4MP היא שיטה מדויקת במיוחד מסיבה ברורה- לקוסמטיקאית שלך יש אפשרות לשלוט על פולס האור ולכוון אותו כך שהוא יתאים בדיוק למאפיינים שלך. התוצאות, בהתאם, מדויקות ומיידיות.

 

התאמה: כדי שתקבל/י את הטיפול המדויק ביותר עבורך, ראשית עלייך לעבור תהליך אבחון וייעוץ, כדי שהקוסמטיקאית שלך תוכל להתאים את 4MP לנתונים שלך ולוודא שהטיפול שאת/ה מקבל/ת הוא היעיל ביותר. שיטת 4MP מאפשרת תהליך אבחון מדוייק ומקצועי המבטיח את הטיפול הטוב ביותר.

 

ויתורים: אם עד היום היית צריך/ה לוותר על ללכת לים ולהיחשף לשמש לפני הטיפול, היום את/ה יכול/ה לשכוח מהפשרות ומהויתורים ולהמשיך את חייך כרגיל- לפני, במהלך ולאחר הטיפול בשיטת 4MP.

  

זמן: בזכות שיטת 4MP, טיפול הסרת השיער הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים הנדרש נמוך מבכל שיטה אחרת. התוצאה הסופית מדהימה- גוף צעיר וחלק ומחמאות מכל עבר.

 

חסכון: שיטת 4MP היא השיטה הרווחית והחסכונית ביותר מאחר ומספר הטיפולים הנדרש בה הוא מינימאלי בהשוואה לשיטות אחרות להסרת שיער. עם מחירים נוחים ופריסות תשלומים שווה לך לעבור לשיטת 4MP וליהנות מתוצאות מקסימליות.

 

טיפול במינימום כאב: בזכות ידית הקרח החדשנית, תוכלי לעבור טיפול יעיל ובטוח ללא צורך באלחוש וכמעט ללא תחושת כאב. 

  

יתרון יחסי: רק עם שיטת 4MP להסרת שיער,תוכל/י לקבל את הטיפול המקצועי ביותר קרוב לביתך! במגמה הולכת וגדלה, קוסמטיקאיות מוסמכות ברחבי הארץ עוברות לשיטת 4MP, דבר המקנה נגישות גדולה לשיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת שיער.

 

 

לשאלות ותשובות בנושא הסרת שיער לחצ/י כאן

 

לקבלת ייעוץ והדגמה חינם לחצ/י כאן

 

למבצע החודש לחצ/י כאן

 

לקבלת הטבה  לחצ/י כאן

x

#{title}

#{text}

#{price}