קרם מעלים קמטים

האם זה בכלל ייתכן שבאמצעות קרם שמורחים על הפנים, אפשר להעלים את כל הקמטים בעור הפנים? ובכן, התשובה היא כן ולא ובכדי להבין את מהות התשובה, צריך להבין את הסיבות השונות שבגינן מופיעים קמטים בפנינו. הופעת קמטים בפנים מתרחשת כידוע בעיקר בגילאים מבוגרים ובאופן מובהק החל מגיל 40. יחד עם זאת, זה לא הגיל שמייצר את הקמטים אלא השינויים הביולוגיים שעובר גופנו לאורך שנות חיינו ועם השינויים האלה אפשר להתמודד, לפחות בצורה חלקית, גם באמצעות קרמים לרבות קרם מעלים קמטים.
 
איך זה קורה?
הופעת קמטים בפנינו מתרחשת כאמור לאור שינויים ביולוגיים המתחוללים בגופנו ככל שאנו מתבגרים. לשינויים ביולוגיים אלה תורם גם כוח המשיכה המושך את עור הפנים כלפי מטה ואת התוצאה כולנו מכירים בדמותם של קמטים המופיעים באזורים שונים בפנים ובצוואר. קרם מעלים קמטים הוא למעשה קרם שמחזיר לעור כמה מהחומרים החשובים למניעת הופעת הקמטים ובכלל זה רכיבים של קולגן, אלסטין וויטמינים שונים שמסייעים למיצוק העור. מן הסתם, קרם כזה לא יכול להעלים את כל הקמטים והוא לא יכול להתמודד עם כל השפעות הגיל, אבל הוא יכול בהחלט להעלים לחלוטין קמטוטים קטנים וזעירים ולמתן מאוד קמטים גדולים יותר.
 
ובתנאי, שעושים שימוש קבוע בקרם
התנאי החשוב ביותר, או נכון יותר שני התנאים החשובים ביותר להשגת המטרה שלשמה מיועד קרם מעלים קמטים הם אלו: א' להשתמש אך ורק בקרם איכותי ומוכח שמבוסס על מדע ועל ניסיון מוכח וב' למרוח את הקרם בצורה נכונה ויסודית באופן קבוע לאורך זמן. הקרם הוא לא תרופה שמיועדת לפתור בעיה ומרגע שזו נפתרה הקמטים מתחילים להיעלם. פעילות הקרם היא פעילות יומיומית שאפשר לתאר אותה יותר כמלחמה קבועה בתהליכים הביולוגיים שגורמים להופעת הקמטים ועל כן חשוב מאוד שהשימוש בקרם יהיה רציף ולאורך זמן. מן הסתם, ככל שהקרם יותר איכותי, ככל שהוא מכיל מינון גבוה יותר של רכיבים חיוניים וככל שהנוסחה שלו מגבירה יותר את יעילות הספיגה של רכיבים חיוניים אלה, כך התוצאות תהיינה מובהקות יותר.

במכון היופי נטלי, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים ורב מערכתיים, המבוססים כולם על מדע ועל ניסיון מוכח שנצבר בעולם הקוסמטיקה כולו לאורך שנים. אצלנו תוכלו גם להצטייד בכמה מהסוגים היותר מובחרים של קרם מעלים קמטים, אותם כלל לא תוכלו למצוא בחנויות הפארם. רוצים לשמוע עוד? התקשרו עוד היום לטלפון 02-6446926 ונשמח לסייע.

x

#{title}

#{text}

#{price}